SPEI SERVIS, spol. s r.o.

Vítejte!

O nás
Spei servis s.r.o. je společnost specializující se na profesionální partnerství a služby v oblasti autoservisu, správy firemních vozových parků a prodeje náhradních dílů. Zejména pak v prodeji výfuků a katalyzátorů jsme špička v České republice. Prodáváme výfuky a katalyzátory nejen na vozy všech běžných značek jako je například škoda, volkswagen, ford, fiat, audi, bmw, opel, citroen, renault či peugeot ale i výfuky a katalyzátory na méně obvyklé značky a modely vozů. Velice širokou nabídku pak máme i v oblasti tlumičů pérování či brzd a dílů podvozku, i zde Vám jsme schopni dodat díly přesně pro Váš vůz. Není auto, na které u nás nenajdete výfuk. Na trhu působíme více než 20 let. Naše odbornost a dlouholeté zkušenosti se servisem automobilů a prodejem náhradních dílů jsou zárukou vysoké kvality servisu.

Zajišťujeme rychloservisní opravy a výměny výfuků, dílů řízení, podvozku a pneuservis. Dále provádíme opravy karoserií, výměny autoskel, montáže příslušenství a autodoplňků. Jsme přímým dovozcem náhradních dílů a příslušenství do České republiky. Garantujeme kvalitu dílů srovnatelnou s originálními náhradními díly. V rámci blokové vyjímky zajišťujeme garanční prohlídky všech typů vozidel, včetně záznamu do servisní knihy. Nabízíme originální kvalitu pro všechny značky vozů a široký sortiment náhradních dílů a příslušenství pro automobily. Automobily přijímáme do opravy bez objednání.

Garantujeme vysoký standard služeb a péče o zákazníka. Příjemné a čisté zázemí našich provozoven umožňuje zákazníkům čekat na opravu jejich vozu pohodlně, v teple a suchu příjemně vybavené provozovny. Pro zákazníky je připraveno příjemné posezení, novinové tituly a možnost sledování televize pro zkrácení čekání, občerstvení. Klient může sledovat přes prosklenou stěnu dílny průběh celé zakázky a po dohodě s technikem na dílnu také vstoupit.

Vedle autoservisů a prodejen provozujeme velkoobchod náhradními díly a vlastní e-shop.